Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ze života Quadrantid - Hvězdičky

Duben 2015

Prý mám falešku. Ale já to velké miminko chci k sobě do pelíšli a ono neposlouchá. Také jsem mazlivá. Přijela k nám sestřenka Gina, tak nás tady bude bydlet víc. Zatím nás lidé k sobě moc nepoštějí, musíme si na sebe nejdřív zvyknout. No a protože jsme tady už ve čtyřech, domluvili jsme se, že další novinky budou v Novinkách. :-)

Březen 2015

Hodně se mazlím a asi se to dvounožcům líbí. Také mě zase vážili, prý je tu jaro a já jsem trochu zhubla na 1040g. S Gretem i se strejdou se hodně hrajeme. Lidé se k nám přidávají.

Únor 2015

Snažím se dělat mým lidem radost. Na výletě do velkého domu se spoustou fretek jsem prý byla nejhezčí. Tak to mě za odměnu pěkně rozmazlujou. Chodíme občas na krátké procházky, venku je nějak bílo. Ale jen na chvilku, už je tam zase normálně. Na dalším setkání s mnoha fretkama jsme se sešli se setřenkou Ginou.

Leden 2015

Chvíli nám doma rostl strom. Pak najednou odešel, tak za stromy chodím ven. Ale jen na chviličku, je tam zima a někdy fouká vítr. Zase mě vážili a prý vážím 1120g. Bratránek je hodný, ale poslední dobou mě při hře kouše a chce si mě někam odvléct. Pak na mě leží a já se nemůžu hýbat. Tak ječím a lidi mě zachraňují. Potom si zase hrajeme na honěnou a skákavou a je veselo.

Prosinec 2014

Na začátku měsíce mě doma vážili. To byla docela sranda, dali mě do velké mísy a já lízala pastu a hrozně se vrtěla. Pak mi říkali moji lidé, že mám váhu 999g.

Listopad 2014

Quadrantid - Hvězdička
Tak jsem tady. Nový domov. Noví kamarádi. Vlastně strýček s bratrancem. Poznáváme se, seznamujeme se. Provádejí mě a zároveň sledují po celém bytě. To je sranda, jak jsou pomalí.
Moje maminka je Yakuza Ferret Majestik a tatínek Dandy Rocknrollferrets. Jmenuji se Quadrantid a říkají mi Hvězdička. Narodila jsem se 29. 6. 2014 v chovatelské stanici Yasmin´s ferrets. Myslím, že tady bude sranda.